Cariere - Creare Site, Servicii Web Design | SparkWeb Solutions
Bucuresti, Romania
0721 496 625
0770 685 518

Cariere

Cariere Web Design

In viziunea noastra, oamenii reprezinta atat inceputul cat si viitorul organizatiei. Data fiind activitatea noastra in domeniul online, fiecare colaborator detine un portofoliu unic pe care si-l imbunatateste pe parcursul colaborarii noastre.

Accentul pus pe calitate, profesionalism si inovatie se regaseste in fiecare dintre serviciile noastre care au la baza o echipa deosebita.

Ce cautam?

  •  persoane dornice sa se dezvolte intr-un mediu creativ si profesionist.

Ce oferim?

  • posibilitatea dezvoltarii aptitudinilor profesionale, creative si relationale in cadrul unui grup cu media de varsta  de 24 de ani.
  • bonusuri in functie de proiect
  • cariere web design
  • Graphic Designer

Candidatul ideal

– Cunostiinte excelente de Adobe Illustrator + Photoshop
– Seriozitate
– Experienta in lucru cu termene limita
– Limba engleza
– Flexibilitate, capacitate de adaptare

Descrierea jobului

– Necesara livrarea la timp a proiectelor + retusarea acestora cand este cazul

– Se lucreaza la biroul nostru
– Program flexibil
– Salariul intre 1500 si 2000 de lei + bonusuri de performanta.

Despre companie

Generam rezultate pentru clientii nostri!

Ne concentram pe obiectivele afaceriilor clientilor nostri si oferim solutii pe masura asteptarilor pentru o crestere a popularitatii online si a loialitatii fata de brand. Inainte sa incepem un proiect, analizam cu grija pozitia actuala a clientului nostru si nisa de piata pe care activeaza, apoi oferim solutiile necesare.

jobs

1 Step 1
Aplica pentru job
Numele tau
Numar telefon
Fileupload
Incarca CV-ul sau portofoliul tau
Mesaj
0 / 500
Previous
Next